Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:VIBTIS (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

asistente - VIBTIS

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente zyre

VIBTIS

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria : vibtis shpk nipt : l02103503s adresa : “vibtis” sh.p.k – bulevardi “dëshmorët e kombit”, twintowers,towerno.2, floor8/4, tirana, albania njoftim per vend te lire pune vibtis kerkon te punesoje: asistente zyre vibtis është kompania më e madhe në shqipëri në import – eksport të produkteve industriale në fushën e oil&gas, industri...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente vibtis

Asistente vibtis dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane