Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Triticum Food (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

asistente - Triticum Food

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente financiere

Triticum Food

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania triticum food shpk kerkon asistente finance . preferohet te kete kryer studimet ne deget finance kontabilitet (dhe te ngjashme). diploma bachelor e domosdoshme. eksperience pune minimale. duhet te kete njohuri baze te gjuhes italiane. detyrat regjistrim i te dhenave ditore ne programin alpha web. organizimi i dokumenta...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente triticum food

Asistente triticum food dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane