Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:RE/MAX Alpha (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

asistente - RE/MAX Alpha

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune asistente shitjesh

RE/MAX Alpha

-
Tiranë, Shqipëri
Re/max alpha pjese e rrjetit imobiliar me te madh ne bote, me 25 zyra dhe 200 konsulente imobiliar, po kerkon te rekrutoje konsulent imobiliar. ne po kerkojme persona te cilet kane deshire per te punuar ne shitje dhe deshirojne te rriten profesionalisht ne nje nga kompanite me te medha imobiliare ne bote! ne ofrojme : - nje sistem te inte...

Tirane, ofrohet vend pune asistente shitjesh

RE/MAX Alpha

-
Tiranë, Shqipëri
Bashkohu në kompaninë lider në tregun imobiliar! eja të punosh në zyrën re/max alpha! nëse sfidat janë pjesë e jetës tënde, atëherë hapi i rradhës jemi ne! apliko sot! ✉️info.alpha@remax-albania.al cel. : 0676805600 cel. : 0676805600 + apliko bashkohu në kompaninë lider në tregun imobiliar! eja të punosh në zyrën re/max alpha! nëse sfidat...

Tirane, ofrohet vend pune asistente shitjesh

RE/MAX Alpha

-
Tiranë, Shqipëri
Re/max alpha pjese e rrjetit imobiliar me te madh ne bote, me 25 zyra dhe 200 konsulente imobiliar, po kerkon te rekrutoje asistente shitjesh. kandidatet duhet te plotesojne kriteret : - te jene mbi 23 vjec - te jene te disponueshem full time - te pelqejne punen e alternuar ne terren dhe zyre . - te kene eksperience te meparshme ne shitje...

Tirane, ofrohet vend pune asistente shitjesh dhe marketim

RE/MAX Alpha

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet pune agjente shitje dhe marketingu ne agjenci imobiliare. kandidatet duhet te plotesojne kriteret : - te kene perfundur arsimin e larte - te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe bindese - te pelqejne punen e alternuar ne terren dhe zyre - te kene deshire te rriten profesionalisht - te kene njohuri te gjuhes angleze. nje gjuhe ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente re max alpha

Asistente re max alpha dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane