Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Pirro Office (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

asistente - Pirro Office

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente juridike

Pirro Office

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune zyra për shërbime juridike & patundshmëri pirro office hap konkurs për juriste. kualifikimet e kërkuara për juriste: • të jetë e diplomuar në fakultetin juridik; • të ketë përvojë pune si juriste; • të ketë njohuri në shkresa, ankesa, padi, kontrata dhe shërbime të tjera juridike; • të jetë komunikative; • të ketë aftësi komp...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente pirro office

Asistente pirro office dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane