Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:PIRRO (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

asistente - PIRRO

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Pirro asistente administrative ne shitje

PIRRO

-
Tiranë, Shqipëri
Asistente administrative ne shitje detyra dhe pergjegjesite: - kontakti i pare me klientet individuale dhe institucionale me ane te aftesive te shkelqyera te komunikimit - mbajtja paster e ambjentit te punes dhe rregullsi e produkteve ne menyre sistematike - krijimi, rregjistrim dhe mirembajtja e vazhdueshme e databazes me te dhenat e kli...

Pirro asistente administrative ne shitje

PIRRO

-
Tiranë, Shqipëri
Detyra dhe pergjegjesite: - kontakti i pare me klientet individuale dhe institucionale me ane te aftesive te shkelqyera te komunikimit, miresjelljes dhe korrekteses me qellimin final te shitjes se produkteve - mbajtja paster e ambjentit te punes dhe rregullsi e produkteve ne menyre sistematike - krijimi, rregjistrim dhe mirembajtja e vazh...

Pirro kimist/e dhe pergjegjes/e magazine

PIRRO

-
Tiranë, Shqipëri
- celja, regjistrimi i artikujve ne sistem. - rregjistrimi i fletë hyrjeve dhe fletë daljeve të produkteve të gatshme dhe lëndës së parë, perfshirë edhe ambalazhimin. - kontrolli i inventarit të magazinës qëndrore - mbajtja në rregull e magazinës dhe e materialeve bazë, ndihmëse dhe produkteve të gatshme. - ndjekja e prodhimit të produkte...

Pirro kerkohet: punues/e filigrani

PIRRO

-
Tiranë, Shqipëri
Argjendari pirro eshte kompania lider prej 26 vitesh ne krijimtarine artistike te prodhimit dhe shitjes se bizhuterive dhe dhuratave te cmuara dhe te personalizuara. firma eshte ne kerkim te nje punonjesi per punimet me dore te teknikes se filigranit, sipas udhezimeve te firmes.personi preferohet : - te kete durim per te mesuar dhe prakti...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente pirro

Asistente pirro dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane