Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Opal Dent (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - Opal Dent

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente stomatologjike

Opal Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Opal dent shpall konkurs per: asistente stomatologjike kandidatja duhet te jete e licensuar dhe me pervoje pune per kliniken tone stomatologjike ne prishtine te interesuarat te aplikojne duke derguar cv-ne email: [email protected] afati i fundit per aplikim: 02.12.2021

Asistente stomatologjike me përvojë pune dhe licencë

Opal Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Ordinanca stomatologjike opal dent në prishtinë shpall konkurs pune për: asistente stomatologjike me përvojë pune dhe licencë kualifikimet: të jetë e licensuar të paktën 3 vite përvojë pune të interesuarit mund të dërgojnë cv në këtë email adresë opaldent11@gmail.com tags opal dent opal dent dentist asistent asistente stomatologji licence...

Asistente stomatologjike me përvojë pune dhe licencë

Opal Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Ordinanca stomatologjike opal dent në prishtinë shpall konkurs pune për: asistente stomatologjike me përvojë pune dhe licencë kualifikimet: të jetë e licensuar të paktën 3 vite përvojë pune të interesuarit mund të dërgojnë cv në këtë email adresë [email protected] tagged as: asistent, asistente, dent, dentist, licence, opal, opal dent, pr...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente opal dent

Asistente opal dent dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane