Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:KosovaJob për Klientin (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

asistente - KosovaJob për Klientin

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative

KosovaJob për Klientin

-
Prishtinë, Kosovë
This job advertisement is not inteneded for kosovajob, therefore it is published on behalf of a client. ky konkurs nuk është thirrje punësimi nga kosovajob, por është i publikuar në emër të njërit nga klientët e kosovajob. asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: ofron mbështetje administrative dhe teknike; përgatitë dhe modifi...

Asistente administrative

KosovaJob për Klientin

-
Prishtinë, Kosovë
This job advertisement is not inteneded for kosovajob, therefore it is published on behalf of a client. ky konkurs nuk është thirrje punësimi nga kosovajob, por është i publikuar në emër të njërit nga klientët e kosovajob. asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: ofron mbështetje administrative dhe teknike; përgatitë dhe modifi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente kosovajob per klientin

Asistente kosovajob per klientin dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane