Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Kosmonte Foods (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

asistente - Kosmonte Foods

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune asistente administrative

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni i punes - asistente administrative “kosmonte foods tirana” sh.p.k , kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendrueshme dhe me kontrate afatgja...

Tirane, ofroj vend pune asistente shitjesh

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: asistente e shitjes (f) departamenti i shitjes “kosmonte foods tirana” sh.p.k , kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendrueshme dhe me kon...

Tirane, ofroj vend pune asistente brand manager

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: asistente brand manager departamenti i blerjeve “kosmonte foods tirana” sh.p.k , kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendrueshme dhe me ko...

Tirane, ofroj vend pune asistente e shitjes per sektorin horeca

Kosmonte Foods

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: asistente e shitjes per sektorin horeca departamenti i shitjes “kosmonte foods tirana” sh.p.k , kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendru...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente kosmonte foods

Asistente kosmonte foods dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane