Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Infosoft Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - Infosoft Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente ne dept. e logjistikes se suporteve

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Itd shpk, kerkon te rekrutoje: asistente ne dept. e logjistikes se suporteve detyra dhe pergjegjesi: identifikon saktë garancitë e çdo produkti defektoz që vjen në servis kryen regjistrimin e pajisjeve brenda dhe jashtë garancie në modulin e servisit në programin navision mban kontaktin me klientet duke i informuar mbi statuset e pajisjev...

Tirane, ofroj vend pune asistente ne dept. e logjistikes se suporteve

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Itd shpk, kerkon te rekrutoje: asistente ne dept. e logjistikes se suporteve detyra dhe pergjegjesi: identifikon saktë garancitë e çdo produkti defektoz që vjen në servis kryen regjistrimin e pajisjeve brenda dhe jashtë garancie në modulin e servisit në programin navision mban kontaktin me klientet duke i informuar mbi statuset e pajisjev...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente infosoft group

Asistente infosoft group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane