Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Imp (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - Imp

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet asistente administrate

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet asistente administrate , paga 60 000 leke neto , 21 dhjetori. kriteret: ✅preferohet te kete eksperience te meparshme pune. ✅te jete e pergjegjshme dhe e perpikte. ✅te jete e afte ne permbushjen e detyrave qe percaktohen. ✅te jete njohese e mire e gjuheve italiane dhe angleze. ofrohet: 🔸kushte shume te mira pune. 🔸paga 60 000 le...

Kerkohet juriste, asistente, paga 50 000 - 80 000 leke neto, kashar.

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet juriste, asistente, paga 50 000 - 80 000 leke neto, kashar. kriteret: te jete me arsimin perkates. te jete me eksperience te mepareshme pune, minimumi 2 vjecare. te jete korrekte, e pergjegjshme dhe e afte te permbushe detyrat qe i jepen. te zoteroje shume mire anglisht dhe italisht. ofrohet: punohet nga e hena ne te premte 08.00...

Kerkohet asistente financiare ne nje dyqan veshjesh, paga 45 000 leke neto + bonuse, kombinat.

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet asistente financiare ne nje dyqan veshjesh, paga 45 000 leke neto + bonuse, kombinat. detyrat dhe pergjegjesite: • përditëson tabelat financiare me transaksionet ditore. • ndjek dhe rakordon deklaratat bankare. • krijon raporte të analizës së kostos. • regjistron llogaritë e pagueshme dhe llogaritë e arkëtueshme • përpunon fatura...

Cimi shpk kerkon te punesoje asistent/e shitje, ne zog te zi dhe porcelan, paga e kenaqshme. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Cimi shpk kerkon te punesoje asistent/e shitje, ne zog te zi dhe porcelan, paga e kenaqshme. kriteret: 🔷te jene me ose pa eksperience, eksperienca jo domosdoshmeri. 🔷te jene persona te shkathet dhe te pergjegjshem. 🔷te jene korrekt dhe te perpikte ne pune. 🔷te jene te afte te permbushin detyrat e dhena. 🔷te jete me arsim te mesem ose...

Kerkohet specialist/e logjistike /asistente zyre/customer service per nje kompani transporti, paga shume e mire, rruga d...

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet specialist/e logjistike /asistente zyre/customer service per nje kompani transporti, paga shume e mire, rruga dervish hima. . kerkesat per kandidatin/en: - njohuri ekselente e anglishtes. - gjuhet e huaja te tjera jane plus i konsiderueshem. - aftesi te mira kompjuterike. - komunikim profesional me kliente/partnere te huaj dhe sh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente imp

Asistente imp dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane