Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Geri.... (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

asistente - Geri....

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kerkojme part time asistente ekzekutive

Geri....

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani e huaj kerkon asistente ekzekutive. te kete gjuhe te huaj anglisht. te jete e komunikueshme. cv me foto . pagesa 60000 mije leke. nr tel 00393509585258

Kompania albanian global fire shpk kerkon asistente zyre

Geri....

-
Shqipëri
Kompania albanian global fire shpk kerkon asistente zyre . gjuha e huaj anglisht. cv me foto. part time edhe full time. pagesa 800 euro mail gertiii1983@outlook.com + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente geri

Asistente geri dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane