Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Future Home Priority plus (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

asistente - Future Home Priority plus

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune asistente zyre

Future Home Priority plus

-
Tiranë, Shqipëri
Tiranë, ofroj vend pune asisitente zyre, në zonën e komunes se parisit. future home është kompania më e madhe shqipëtare e ndërmjetësimit të pronave. momentalisht me 8 zyra në tiranë, e formuar nga një grup me të rinj shumë energjik dhe bashkëpunues ofrojmë sherbimin më të mirë në vend. pozicion vakant si asistente zyre. kualifikimet dhe ...

Tirane, ofroj vend pune asistente zyre

Future Home Priority plus

-
Tiranë, Shqipëri
Kualifikimet dhe aftesitë që duhet të keni: 1. te këtë përfunduar arsimin e lartë. 2. njohje shumë e mirë e gjuhes angleze. 3. njohja e gjuhëve të tjera përbën avantazh. 4. njohje shumë e mireë e paketës microsoft office. 5. mirëmban dhe administron website dhe rrjetet sociale të zyrës respektive. 6. pret klientet dhe ju vjen në ndihmë në...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente future home priority plus

Asistente future home priority plus dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane