Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Fredi Gjenerator (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

asistente - Fredi Gjenerator

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune asistente

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente per firmen fredi gjenerator kandidatja duhet te plotesoj keto kritere te kete perfunduar arsimin e larte te kete njohuri te gjuhes angleze njohuri te microsoft office ne veçanti njohuri shume te mira ne excel. te kete aftesi shume te mira komunikimi te kene pervoje pune te ngjashme deri ne 3 vjet . aplikimi vlen vetem m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente fredi gjenerator

Asistente fredi gjenerator dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane