Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Europe Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

asistente - Europe Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punësim në prishtinë: asistente ekzekutive

Europe Agency

-
Prishtinë, Kosovë
Job title: executive assistant to the chief executive officer, overall goal of the position: to provide the services of a personal assistant to the chief executive officer, to ensure that the ceo’s time, focus & talents are utilized effectively and solely on his mission to design & develop the brand. key responsibilities: the following re...

Mundësi punësimi – metropol group

Qendra tregetare metropol me me shume se 5 vjet shembuj suksesi ne trgun vendas, ne qytetin e lushnjes tashme eshte duke e zgjeruar aktivitetin e saj ne vend dhe jasht tij. në “metropol group” nuk do te gjeni vetem nje page te kenaqshme por kushte komode, ambient bashkohor, trajnime te ndryshme dhe frymen e bashkepunimit. bashkohuni ekipi...

Punësim në tiranë: administratë

Europe Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Mundësi punësimi brenda vendit: administratë! vendodhja: tiranë pagesa: paga shumë e kënaqshme pozicionet e punës dhe përshkrimi i tyre: 1. menaxher marketingu përcakton objektivat dhe aktivitetet brenda departamentit të marketingut planifikon fushata promocionale monitoron efektivitetin e këtyre fushatave.reklamave, të printuara, mediati...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente europe agency

Asistente europe agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane