Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ERCA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - ERCA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, mundesi punesimi si asistente zyre!

ERCA

-
Tiranë, Shqipëri
Ofertë e re! #erca ofron mundësi punësimi në 𝗧𝗜𝗥𝗔𝗡𝗘 si : asistente zyre: eksperiencë në burime njerëzore. aftësi shumë të mira në komunikim. të dijë të menaxhojë kohën. aftësi për të punuar në grup. njohuri shumë të mira të gjuhës angleze ndërsa gjuha gjermane përbën avantazh. qëndrim pozitiv. mënyra e aplikimit: të gjithë të intere...

Tirane, ofroj vend pune ne te gjitha profesionet !

ERCA

-
Tiranë, Shqipëri
Agjensia #erca ofron mundësi punësimi në kompani në 𝗧𝗜𝗥𝗔𝗡𝗘 ️! -asistente zyre -prezantues\e në showroom \shitje (femra -meshkuj) infermiere në klinika mjekësore,qëndra spitalore -magazinier -arkitekt\e (interior design) -menaxhere marketingu -financiere- mbi 5 vite eksperience. -specialist it -menaxher shitjesh -agjent shitjesh -mar...

Tirane, ofroj vend pune ne te gjitha profesionet !

ERCA

-
Tiranë, Shqipëri
Agjensia #erca ofron mundësi punësimi në kompani në 𝗧𝗜𝗥𝗔𝗡𝗘 ️! -asistente zyre -prezantues\e në showroom \shitje (femra -meshkuj) infermiere në klinika mjekësore,qëndra spitalore -magazinier -arkitekt\e (interior design) -menaxhere marketingu -financiere- mbi 5 vite eksperience. -specialist it -menaxher shitjesh -agjent shitjesh -mar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente erca

Asistente erca dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane