Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:E2 Partners (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

asistente - E2 Partners

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune asistente zyre

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për asistente zyre. detyrat organizimi i takimeve; ti përgjigjeni telefonatave; mirëpret dhe përshëndet vizitorët. te raportoni tek një menaxhment me i lartë; lidhja me stafin e brendshëm, klientët e jashtëm dhe partnerët e biznesit; ndihmoni në trajtimin e e...

Tirane, ofrohet vend pune asistente zyre

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për asistente zyre. detyrat organizimi i takimeve; ti përgjigjeni telefonatave; mirëpret dhe përshëndet vizitorët. te raportoni tek një menaxhment me i lartë; lidhja me stafin e brendshëm, klientët e jashtëm dhe partnerët e biznesit; ndihmoni në trajtimin e e...

Tirane, ofrohet vend pune asistente zyre ne gjuhen italiane

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për asistente zyre. detyrat dhe pergjegjesite kryesore: ti përgjigjeni telefonatave; mirëpret dhe përshëndet vizitorët. te raportoni tek një menaxhment me i lartë; lidhja me stafin e brendshëm, klientët e jashtëm dhe partnerët e biznesit; ndihmoni në trajtimi...

Tirane, ofrohet vend pune asistente zyre ne gjuhen italiane

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për asistente zyre. detyrat dhe pergjegjesite kryesore: ti përgjigjeni telefonatave; mirëpret dhe përshëndet vizitorët. te raportoni tek një menaxhment me i lartë; lidhja me stafin e brendshëm, klientët e jashtëm dhe partnerët e biznesit; ndihmoni në trajtimi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente e2 partners

Asistente e2 partners dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane