Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Dentalclinic3 (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

asistente - Dentalclinic3

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune asistente dentar

Dentalclinic3

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare per klinike ne bllok pozicioni full time te dije te komunikoje anglisht minimumi 1 vit eksperience studentet e stomatologjise vetem viti i fundit dergoni cv te plote ne dentisti.al@gmail.com cel. : +355693991984 + apliko

Tirane, ofroj vend pune asistente dentare

Dentalclinic3

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare per klinike ne bllok pozicioni full time te dije te komunikoje anglisht minimumi 1 vit eksperience studentet e stomatologjise vetem viti i fundit dergoni cv te plote ne dentisti.al@gmail.com cel. : +355693991984 + apliko

Tirane, ofroj vend pune asistente dentare

Dentalclinic3

-
Tiranë, Shqipëri
Full time asistente dentare. kerkohet eksperience te pakten 1 vit. mund te aplikoni me cv (ju lutemi te perditesoni cv dhe te perfshini eksperiencen me referenca) cel. : +355693991984

Tirane, ofroj vend pune infermiere asistente dentare

Dentalclinic3

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare per klinike dentare ne bllok pozicioni: full time preferonen: infermiere, laborante dentare, asistente dentare ose te sapo diplomuar stomatologji (jo ne mardhenie shkolle) ju lutemi te dergoni cv perpara se te kontaktoni cel. : +355693991984

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente dentalclinic3

Asistente dentalclinic3 dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane