Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Delta sh.a (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

asistente - Delta sh.a

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente

Delta sh.a

-
Tiranë, Shqipëri
Delta është pjesë e delta group ku bëjnë pjesë kompanitë deutschcolor, delta home, thermoswiss, dast dhe delta. delta është lider në tregtimin e pllakave, parketeve, hidrosanitareve dhe shumë aksesorëve të ndryshëm. gjithashtu zotëron eksluzivitetin e disa kompanive të njohura ndërkombëtare si aparici, hansgrohe, duravit, geberit, krono e...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente delta sh a

Asistente delta sh a dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane