Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Defon_Penelope (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

asistente - Defon_Penelope

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune asistente shitjesh

Defon_Penelope

-
Tiranë, Shqipëri
Penelope jewelry kerkon te punesoje shitese per pikat e shitjes ne tirane. kandidatet e interesuara duhet te plotesojne keto kritere: mosha 23- 45 vjec arsimi i larte aftesi shume te mira komunikuese njohuri shume te mira te programeve word dhe exel preferohet te kete eksperience pune pozicioni eshte pune me kohe te plote. ​ kandidatet e ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente defon penelope

Asistente defon penelope dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane