Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:DIMENSION (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - DIMENSION

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Lushnje, ofroj vend pune asistente administrative

DIMENSION

-
Lushnjë, Shqipëri
Dimension për një kompani që tregton fruta-perime për industrinë horeca po kërkon të rekrutojë kandidatë për pozicionin vakant: “asistente administrative” përgjegjësitë kryesore: harton dhe përpilon dokumenta administrative të shoqërise, në emër dhe për llogari të kësaj të fundit; menaxhon axhendën e drejtuesve të shoqerisë; mban proçes-v...

As.menaxher/e dyqani

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension për një brand të njohur i specializuar në shitje me pakicë që tregton artikuj të ndryshëm për fëmijë dhe aksesorë të shumëllojshëm për shtëpi, po kërkon të rekrutojë “asistent/e menaxher dyqani” detyrat e pozicionit kontrollon vazhdimisht pastërtinë e dyqanit gjatë ditës dhe merr masa që dyqani të ketë një paraqitje të mirë përs...

Tirane, ofrohet vend pune back office assistant (italisht)

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension për një kompani italiane në tiranë po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin vakant: back office assistant (italisht) kualifikimet dhe aftësitë e kërkuara edukimi: diplomë e arsimit të lartë. eksperienca: preferohet përvojë pune minimalisht 6 muaj në shërbim klienti ose asistente zyre; aftësi: - njohje shumë e mirë e gjuhës...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente dimension

Asistente dimension dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane