Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Center Shqiptare (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

asistente - Center Shqiptare

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune asistente klienti (anglisht)

Center Shqiptare

-
Tiranë, Shqipëri
Center shqiptare https://www.centershqiptare.com/home.html kerkon asistente klienti kualifikimet dhe pergjegjesite jane: kualifikimet: · te kete perfunduar arsimin e larte · aftesia te mira komunikimi · njohuri shume e mire e gjuhes angleze (e detyrueshme) · aftesi shume te mira bindese · etike shume e mire pune. · i/e afte te punoje ne g...

Tirane, ofroj vend pune asistente klienti frengjisht

Center Shqiptare

-
Tiranë, Shqipëri
Center shqiptare kerkon asistente klienti kualifikimet dhe pergjegjesite jane: kualifikimet: · te kete perfunduar arsimin e larte · aftesia te mira komunikimi · njohese shume e mire e gjuhes franceze (e detyrueshme) · aftesi shume te mira bindese · etike shume e mire pune. · i/e afte te punoje ne grup dhe ne menyre te pavarur. · vemendje ...

Tirane, ofroj vend pune asistente klienti spanjisht

Center Shqiptare

-
Tiranë, Shqipëri
Center shqiptare kerkon asistente klienti kualifikimet dhe pergjegjesite jane: kualifikimet: · te kete perfunduar arsimin e larte · aftesia te mira komunikimi · njohese shume e mire e gjuhes spanjolle (e detyrueshme) · aftesi shume te mira bindese · etike shume e mire pune. · i/e afte te punoje ne grup dhe ne menyre te pavarur. · vemendje...

Tirane, ofroj vend pune agjent/e marketingu

Center Shqiptare

-
Tiranë, Shqipëri
Center shqiptare kerkon asistente klienti kualifikimet dhe pergjegjesite jane: kualifikimet: · te kete perfunduar arsimin e larte · aftesia te mira komunikimi · njohese shume e mire e gjuhes gjermane (e detyrueshme) · aftesi shume te mira bindese · etike shume e mire pune. · i/e afte te punoje ne grup dhe ne menyre te pavarur. · vemendje ...

Tirane, ofroj vend pune asistent/e klienti (italisht)

Center Shqiptare

-
Tiranë, Shqipëri
Center shqiptare https://www.centershqiptare.com/home.html kerkon asistente klienti kualifikimet dhe pergjegjesite jane: kualifikimet: · te kete perfunduar arsimin e larte · aftesia te mira komunikimi · njohese shume e mire e gjuhes italiane (e detyrueshme) · aftesi shume te mira bindese · etike shume e mire pune. · i/e afte te punoje ne ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente center shqiptare

Asistente center shqiptare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane