Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BClever Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

asistente - BClever Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Bclever agency tirane, asistente administrative

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje asistente administrative me eksperience te meparshme pune per qytetin e tiranes. kerkohet: - njohuri shume te mira te gjuhes italiane - njohuri shume te mira te programeve baze te kompjuterit - aftesi te shkelqyera organizative - njohuri shume te mira te paketes office ofrohet: - pa...

Bclever agency tirane, help desk

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje help desk, me eksperience te meparshme ne sektor per qytetin e tiranes. kerkohet: – eksperience e meparshme pune – disponibilitet i menjehershem – pergjegjshmeri, korrektese dhe aftesi ne menaxhimin e detyrave te caktuara – njohuri shume te mira te gjuhes italiane dhe angleze (kusht...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente bclever agency

Asistente bclever agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane