Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BALKAN SPORT (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - BALKAN SPORT

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Internship asistente e burimeve njerëzore

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Balkan sport shpk, ofron mundësi internship-i: asistente e burimeve njerëzore edukimi dhe kualifikimet : të ketë mbaruar ose të jetë studente në vitin e fundit në fakultetin ekonomik/juridk në degët: administrim biznes, juridik ose fusha të ngjashme. të jetë njohëse e gjuhës angleze. të jetë njohëse e excel-it dhe programeve bazë kompjute...

Internship– asistente në departementin e financës

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Balkan sport shpk, ofron mundësi internship-i: asistente në departementin e financës edukimi dhe kualifikimet : të ketë mbaruar ose të jetë studente në vitin e fundit në fakultetin ekonomik në degët: administrim biznesi, financë ose informatikë ekonomike. të jetë njohëse e excel-it dhe programeve bazë kompjuterike. të ketë etikë, fleksibi...

Tirane, ofrohet vend pune nepunese inventari

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri

Ofroj pune sistemuese neper dyqane.

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Roli dhe përgjegjësitë: • të kryej kontroll periodikë të gjendjes së artikujve të dyqaneve, brenda afateve kohore të caktuara. • të kryej numërimin dhe verifikimin fizik të diferencave të inventarit. aftësitë: • të ketë etikë në punë. • të jetë person i motivuar, e besueshme dhe me dëshirë për të punuar. • aftësi të punojë në grup e aftës...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente balkan sport

Asistente balkan sport dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane