Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AplikimePunesimi.Com (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)

asistente - AplikimePunesimi.Com

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punesim ne lindjen e mesme, ne dubai!

AplikimePunesimi.Com

-
Tiranë, Shqipëri
Aplikime punesimi ofron vende te lira pune ne dubai ne pozicionet: asistente e menaxherit te restorantit sherbyese hostess recepsion asistente e menaxherit te marredhenieve me publikun krye barist supervizor restoranti kompania siguron: kontrate pune 1 & 2 vjecare akomodim ushqim vizen dhe biletat e udhetimit vizitat mjekesore kriteret qe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente aplikimepunesimi com

Asistente aplikimepunesimi com dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane