Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Alcedrix (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - Alcedrix

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistent/e administrativ/e - e re

Alcedrix

-
Prishtinë, Kosovë
Alcedrix sh.p.k . është kompani që mirret me zhvillimin e produkteve të konsumit të gjërë, me fokus në zhvillimin e shtesave ushqimore, kozmetikës si dhe produkteve otc. alcedrix është importues dhe distributor ekslkuziv për kosovë, shqipëri dhe maqedoni të veriut, për kompanitë prestigjioze europiane si vitae health innovation (vitaeinte...

Asistent/e administrativ/e - e re

Alcedrix

-
Prishtinë, Kosovë
Alcedrix sh.p.k . është kompani që mirret me zhvillimin e produkteve të konsumit të gjërë, me fokus në zhvillimin e shtesave ushqimore, kozmetikës si dhe produkteve otc. alcedrix është importues dhe distributor ekslkuziv për kosovë, shqipëri dhe maqedoni të veriut, për kompanitë prestigjioze europiane si vitae health innovation (vitaeinte...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente alcedrix

Asistente alcedrix dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane