Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Albanian Construction Portal (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

asistente - Albanian Construction Portal

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune asistente marketingu

Albanian Construction Portal

-
Tiranë, Shqipëri
Acp shpk kerkon te punesoje punonjese asistente marketingu acp (albanian construction portal) kompani per marketing online kerkon te punesoje punonjese zyre ne pozicionin: asistente informacioni dhe pergjegjese te sherbimit te marredhenieve ndaj klientit. kandidatja duhet: - te kete perfunduar arsimin e larte. - te kete aftesi te mira kom...

Tirane, ofroj vend pune asistente zyre ne kompani marketingu

Albanian Construction Portal

-
Tiranë, Shqipëri
Asistente zyre ne kompani marketingu acp (albanian construction portal) kompani marketingu online kerkon te punesoje punonjese zyre ne pozicionin: asistente informacioni dhe pergjegjese te sherbimit te marredhenieve ndaj klientit. kandidatja duhet: - te kete perfunduar arsimin e larte. - te kete aftesi te mira komunikimi verbal dhe ne te ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente albanian construction portal

Asistente albanian construction portal dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane