Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Akademia Progress (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

asistente - Akademia Progress

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres kerkohet asistente marketingu

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistente marketingu ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne marketing 2.te kete eksperienca te meparshme te ngjashme minimumi 2 vite 3.te jete njohese shume e mire e gjuhes angleze 4.te kete disponibilitet te m...

Durres kerkohet asistente administrative

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistente administrative ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane: 1.te kete mbaruar arsimin e larte 2.te jete njohese shume e mire e gjuhes angleze 3.te kete eksperienca te meparshme te ngjashme minimumi 2 vite 4.te kete disponibilitet te menjehersh...

Tirane kerkohet asistente zyre

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistente zyre ne tirane kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane: 1.te kete mbaruar arsimin e larte ne deget shoqerore 2.te jete njohese shume e mire e gjuhes angleze 3.te jete njohese shume e mire e paketes microsoft office 4.te kete eksperienca te meparshme...

Tirane kerkohet asistente administrative

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistente administrative ne tirane kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane: 1.te kete mbaruar arsimin e larte 2.te kete disponibilitet te menjehershem 3.njohese shume e mire e gjuhes angleze 4.njohese shume e mire e paketes microsoft office 5.te kete patur ek...

Durres & tirane kerkohet asistente zyre

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te asistente zyre ne durres dhe tirane kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te mos jete ne marredhenie shkolle 2.te jete njohese shume e mire e gjuhes frenge ne nivel b1-b2 3.te jete njohese shume e mire e paketes microsoft office 4.te kete disponibilitet te menjeh...

Durres kerkohet asistent/e enolog/e

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistent enolog/e kriteret qe duhet te plotesoj kandidati/ja jane: 1.te kete mbaruar tek fshn 2.te kete disponibilitet te menjehershem 3.mosha e preferuar 24+ 4.me dhe pa eksperience ofrohen: kushte shume te mira pune pagese e kenaqshme te interesuarit te dergojne ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente akademia progress

Asistente akademia progress dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane