Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Afri Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

asistente - Afri Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative

Afri Group

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs asistente administrative (1) kualifikimet e kërkuara: të ketë të përfunduar fakultetin ekonomik ndonjë trajnim nga scaak ose kaf të ketë 2 vite përvojë pune të gjitha të interesuarat luten të dërgojnë cv në email adresën: [email protected]

Zëvendëse asistente administrative (1)

Afri Group

-
Kosovë
Konkurs zëvendëse asistente administrative (1) kualifikimet e kërkuara: të ketë të përfunduar fakultetin ekonomik tër përgatis fatura të shitjes të barazojë dhe kontrolloj shitësit ambulantiv të gjitha të interesuarat luten të dërgojnë cv në email adresën: [email protected] apo në tel 049877990

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente afri group

Asistente afri group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane