Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:A&M Mega Store (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(2)
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - A&M Mega Store

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxhere dyqani, arkatare, asistente të shitjes, depoiste - e re

A&M Mega Store

-
Kosovë
A&m mega store hap vende t ё lira pune p ё r individ ё t e intersuar me rastin e hapj e s s ё pik ё s m ё t ё re : pozitat : menaxhere dyqani, arkatare, asistente të shitjes dhe depoiste ( m/f ) vendi i punës : podujevë – qendra tregtare “park plazza” orari i punë: i plotë afati për aplikim: deri më 12 / 12 / 2021 menaxhere dyqani (mf) de...

Menaxher\e dyqani, arkatar\e, asistent\e të shitjes, depoist\e - e re

A&M Mega Store

-
Kosovë
A&m mega store hap vende t ё lira pune p ё r individ ё t e intersuar me rastin e hapj e s s ё pik ё s m ё t ё re : pozitat : menaxher\e dyqani, arkatar\e, asistent\e të shitjes dhe depoist\e ( m/f ) vendi i punës : podujevë – qendra tregtare “park plazza” orari i punë: i plotë afati për aplikim: deri më 12 / 12 / 2021 menaxher\e dyqani (m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente a m mega store

Asistente a m mega store dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane