Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:A&M Clothes (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - A&M Clothes

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 16 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente të shitjes, arkatar/e

A&M Clothes

-
Mitrovicë, Kosovë
Kompania a&m clothes – me kenaqesi rekruton staf te ri per hapjet e reja ne qytetin e prizrenit dhe mitrovices për: asistente të shitjes arkatar/e punonjës: të rregullt orari i punës: i plotë vendi i punës: a&m clothes- qt- galeria mall ( prizren) , dhe jack & jones qt- mall of mitrovica afati për aplikim deri më 06.11.2021 detyrat e asis...

Asistente të shitjes, arkatar/e (prizren, mitrovicë)

A&M Clothes

-
Mitrovicë, Kosovë
Kompania a&m clothes - me kenaqesi rekruton staf te ri per hapjet e reja ne qytetin e prizrenit dhe mitrovices për: asistente të shitjes arkatar/e punonjës: të rregullt orari i punës: i plotë vendi i punës: a&m clothes- qt- galeria mall ( prizren) , dhe jack & jones qt- mall of mitrovica afati për aplikim deri më 06.11.2021 detyrat e asis...

Asistente të shitjes, arkatar/e (prizren, mitrovicë)

A&M Clothes

-
Mitrovicë, Kosovë
Kompania a&m clothes – me kenaqesi rekruton staf te ri per hapjet e reja ne qytetin e prizrenit dhe mitrovices për: asistente të shitjes arkatar/e punonjës: të rregullt orari i punës: i plotë vendi i punës: a&m clothes- qt- galeria mall ( prizren) , dhe jack & jones qt- mall of mitrovica afati për aplikim deri më 06.11.2021 detyrat e asis...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs am a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: prishtinë • afati për aplikim: deri më 28-02-2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhearritjeve të reja të artikujve, ...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prizren, Kosovë
Konkurs nga kompania a&m clothes a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes / arkatarë • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: prizren • afati për aplikim: deri më 16/08/2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhea...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs a&m- clothes! a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistentë të shitjes / arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: albi mall- shesh dhe fushe kosove • afati për aplikim: deri më 31/07/2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rre...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prizren, Kosovë
Konkurs am a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes/ arkatar • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: abi çarshia- prizren • afati për aplikim: deri më 19/03/2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhe arritjeve t...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs am-royal mall a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes/arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: qendra tregtare royal mall- rr.b • afati për aplikim: deri më 28.03.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs am- name it - qendra tregtare albi mall a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes/arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: qendra tregtare albi mall • afati për aplikim: deri më 28.03.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njof...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
A&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes / arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: qendra tregtare royall mall/ rruga b • afati për aplikim: deri më 30.04.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhe arr...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente a m clothes

Asistente a m clothes dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane