Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 359 rezultate (Këshilla për kërkim)

Klinika dentistanbul - e re

Ad

klinika dentare dentistanbul

-
Tiranë, Shqipëri
Klinika dentistanbul kerkon te punesoje: -asistente dentare -recepsioniste kushte shume te mira pune dhe paga e kenaqshme -asistimin te mjeku dhe sterilizimi pajisjeve dentare (asistentja) te kete mbaruar per in...

Erkohet asistente (femer) ne zyre noterie me experience pune

Ad

Denis Selimi

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente (femer) ne zyre noterie me experience pune dhe njohje te sistemeve te punes te notereve. asistentja duhet te jete e shkathet e perpikte, kerkuese ne pune, dhe komunikuese. njohja e gjuheve te huaja esh...

Asistente

Arte Dental Clinic

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente (praktikante) (f) e sapodiplomuar per te ber stazhin dhe njekohesisht rrolin e mjekes . te interesuar te kontaktojne tek nr 0694888844(whatsapp). arte dental clinic

Asistente - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente per zyre , te dije gjuhen angleze nga mosha 20-25 vjec .

Asistente

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet operatore per hedhjen e faturave te blerjes dhe te shitjes , mandat pagesat dhe mandat arketimet, hedhja e faturave te blerjes dhe te shitjes ne programin e fiskalizimit . njohja e mire programeve office si dhe e programit financiar financa5. afati i fundit i aplikimit: 10/09/2022 13:54

Asistente

KEQIGRUPSHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Keqi grup shpk kompani tekstile kerkone per zyrat e saje me seli ne tirane - asistente te drejtorit te pergjithshem. kerkohet diplome e shkolles se larte , gjuha angleze ose italiane dhe cv-te duhet te jene te shoqeruara me foto. pagesa plus siguracionet nder me te lartat ne treg. kontaktoni ne: [email protected] - 0692040921

Shofer/ nd-magazinier sistemues asistente shitie

Instal Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kriteret e punesimit: ▪arsim i mesem ose i larte ▪mosha 18-25 vjec ▪leje drejtimi kalsit b/c ▪komunikim ne grup ▪pergjegjesi ne procesin e punes pergjegjesi ne procesin e punes ▪komunikim ne grup ▪arsim i mesem ose i larte leje drejtimi kalsit b/c

Asistente në shitje, arkatare, asistente administative - e re

NT Charlie

-
Prishtinë, Kosovë
Butiku charlie ne grand store hap konkurs për vend të lirë pune, për: asistente në shitje arkatare asistente administative asistente ne shitje kualifikimet: të jetë person i/e motivuar dhe i/e inspiruar për punë. shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi dhe adaptimi ndaj nevojave të klientit. preferohet njohja e gjuhës angleze. te jete ambic...

Asistente në shitje, arkatare, asistente administative - e re

NT Charlie

-
Prishtinë, Kosovë
Butiku charlie ne grand store hap konkurs për vend të lirë pune, për: asistente në shitje arkatare asistente administative asistente ne shitje kualifikimet: të jetë person i/e motivuar dhe i/e inspiruar për punë. shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi dhe adaptimi ndaj nevojave të klientit. preferohet njohja e gjuhës angleze. te jete ambic...

Asistente ekonomiste - e re

Luxury Bedding Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania lider ne fushen e beddingut ,luxury,kerkon punonjese te cilat te kene mbaruar shkollen e larte per ekonomik dhe kane ambicie per pune me profilin si me poshte: asistente (ekonomiste) kualifikimet: te kete mbaruar arsimin e larte. te kete aftesi te mira menaxhuese . te jete e profilizuar ne marketing. te jete e afte per...

Asistente administrative - e re

Big Market

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi asistente administrative- zyrat qendrore rrjetit big market tirane detyrat koordinimi midis administratorit / ceo dhe departamentet e tjera të kompanisë. organizon axhendën, mbledhjet dhe takimet e eprorit, si dhe manaxhon disa detyra njekohësisht, duke ndjekur prioritetet. ndjekje të gjitha detyrat operacionale të menaxhimit t...

Asistente shitje - e re

AQUAMARINE FIRENZE

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi dyqani aquamarine firenze tek arena kerkon te punesoje asistente shitje . detyrat te zbatoje me perpikmeri rregulloren e punes. te asistoje ne shitje duke keshilluar klientin sipas nevojes; te raportoje me korrektesi per shitjet e turnit . kualifikimet te kete eksperience ne kete profil. te zoteroje njohuri te gjuhes italiane o...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente

Vende te lira pune asistente dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane