Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 19784 rezultate (Këshilla për kërkim)

Accountant in the tax department

Ad

Xhaferaj Kontabilitet

-
Tiranë, Shqipëri
Xhaferaj kontabilitet is an accounting office brand offering services to 300+ businesses since 2009. we are offering from tax consulting to secretarial services to our customers. our main focus is tax planning, tax accou...

Fier - kerkohet arkëtare zyre

Ad

Metal Sofroni

-
Fier, Shqipëri
Metal sofroni kerkon nje arketare zyre per piken e saj te shitjes se mbrostar ura, fier. transporti i garantuar, orari 8 me 4, nga e hena ne te shtune, dita e diel pushim. te interesuarit te telefonojne ne numrin e cel: ...

Kerkohet punetor - e re

Qebaptore Zgjimi

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohet punetor fillestar ose me pervoje

Pune - e re

Kocon

-
Pejë, Kosovë
Profili i kompanisë: „kocon“ është një kompani me zyret e saj ne peje (semitronix), e cila është në bashkëpunim me kompaninë gjermane. ka një linjë të plotë të produkteve elektronike e bën shitjen e tyre ne tërë botën e cila ëshë e furnizuar nga prodhuesit me të njohur. ndërsa stafi i „kocon“ menaxhon përmbajtjen e produkteve elektronike ...

Enlarse ndihmese kuzhine - e re

Bruni pizz

-
Prishtinë, Kosovë
Enlarse, ndihmese kuzhine - perparsi gjinia femrore

Kundenservice - e re

Solution 25

-
Prishtinë, Kosovë
Kundenservice mitarbeiter für onlineshop gesucht standort: prishtina stellenangebotsart: vollzeit beschreibung es erwartet sie eine abwechslungsreiche tätigkeit im kundenservice per email und telefon und social media kanäle ihre aufgaben im detail: alle anfragen von kunden entgegennehmen und bearbeiten (sowohl telefonisch wie auch schrift...

Shankiste - e re

Bo Bowling

-
Prishtinë, Kosovë
Duhet te jet komunikuse dhe te njoh punen

Vend pune ne pozicionin e sanitares - e re

RHG Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Opa -greek street food shpall pozicione të lira pune : • punonjësepastrimi përgjegjësitëkryesore: përgjegjësepër sigurimin e pastertisë së përgjithshme dhe rregullin estetik të ambienteve; mbanpërgjegjësi materiale për paisjet dhe mjetet e punës që ka në ngarkim; ndjek tëgjitha rregullat e shëndetit dhe të sigurisë ne punë; kërkesate prof...

Public finance consultant - e re

UNICEF in Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
Public finance consultant, prishtina kosovo, social policy section, 4 months, home based apply nowjob no: 545594 contract type: consultancy level: consultancy location: kosovo categories: social and economic policy title of consultancy: public finance consultant type of engagement: national consultant duty station: prishtina / home based ...

Këshilltar/e psikosocial/e - e re

Qendra e Kujdesit Ditor PEMA

-
Ferizaj, Kosovë
Qendra e kujdesit ditor – pema shpall konkurs pema është organizatë jo-qeveritare e cila ofron shërbime psikosociale me qëllim për të krijuar një mjedis sa më mbështetës për fëmijët me aftësi të kufizuara dhe të cenueshëm. organizata vepron përmes katër qendrave të kujdesit ditor në katër komuna të kosovës (ferizaj, gjilan, pejë dhe prizr...

Inxhinier i prodhimit - e re

Aldex Qeramika

-
Pejë, Kosovë
Kompania aldex shpk shpall pozitën e lirë:inxhinier i prodhimit kërkesat për kandidatin: fakulteti teknik / inxhinier njohja e programeve adekuate kompjuterikeaftësi të mira komunikueseaftësi të mira udhëheqësetë ketë përvojë pune së paku 2 vite si inxhinier.të ketë përvojë më herët në cnctë gjithë të interesuarit duhet të dërgojnë cv -n ...

Tirane, ofroj vend pune drejtues kantieri - e re

E2 Partners

-
Tiranë, Shqipëri
E2 partners group albania, në emër të klientit të saj aktualisht është duke rekrutuar për drejtues kantieri në vlorë. detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: përgatit dhe menaxhon buxhetin e projektit; menaxhon devijimet në projekt; përgatit dhe menaxhon grafikun e punimeve dhe ndjekjen e ecurinë e tij; ndjek realizimin e punimeve në përputhj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune

Vende te lira pune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane