Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 195 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente

Tiranë, Shqipëri
Pershkrimi connect group ka nisur aktivitetin e tij ne industrine e veglave te punes ne vitin 1998 dhe sot pas shume vitesh pune dhe te suksesshme mbi te gjitha, jemi ne treg me 3 pika shitje. zgjerimi i biznesit nuk ka ndodhur vetem ne shtrirje fizike, por edhe duke konsoliduar marredhenie goxha te mira me kompani te huaja jashte vendit,...

Asistente

Tandem Sh.p.k.

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme asistente e cila do te punoje me orar te plote ne taldem sh.p.k. kushti kryesor qe duhet te plotesojne kandidatet eshte qe te keni njohuri te mire te gjuhes turke. perparsi kane kandidatet te cilen kane patent shofer. ju lutem dergoni cv e juaj ne [email protected]

Asistente

Connect Group

-
Tiranë, Shqipëri
Connect group ka nisur aktivitetin e tij në industrinë e veglave të punës në vitin 1998 dhe sot pas shumë vitesh punë dhe të suksesshme mbi të gjitha, jemi në treg me 3 pika shitje. zgjerimi i biznesit nuk ka ndodhur vetëm në shtrirje fizike, por edhe duke konsoliduar marrëdhenie goxha të mira me kompani të huaja jashtë vendit, dhe vlen p...

Asistente

KEQIGRUPSHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Keqi grup shpk kompani tekstile kerkone per zyrat e saje me seli ne tirane - asistente te drejtorit te pergjithshem.kerkohet diplome e shkolles se larte , gjuha angleze ose italiane dhe cv-te duhet te jene te shoqeruara me foto.pagesa plus siguracionet nder me te lartat ne treg. kontaktoni ne: [email protected] - 0692040921

Asistente

Tiranë, Shqipëri
Century 21 cpm kompani me pervoje 5 vjecare ne tregun e pasurive te paluajtshme ne shqiperi po kerkon te rekrutoje asistente zyre! profili i kandidatit: - te kete mbaruar arsimin e larte - te dije te perdori rrjetet sociale - te jete kreative - preferohet me eksperience te meparshme ne fushen e marketingut - te jete bashkepunues me te tje...

Asistente

Connect Group

-
Tiranë, Shqipëri
Iconnect group ka nisur aktivitetin e tij në industrinë e veglave të punës në vitin 1998 dhe sot pas shumë vitesh punë dhe të suksesshme mbi të gjitha, jemi në treg me 3 pika shitje. zgjerimi i biznesit nuk ka ndodhur vetëm në shtrirje fizike, por edhe duke konsoliduar marrëdhenie goxha të mira me kompani të huaja jashtë vendit, dhe vlen ...

Asistente

Phalanx Strategy Group

-
Prishtinë, Kosovë
Phalanx strategy group kërkon të punësojë një punëtore (asistente). përshkrimi i pozitës, detyrat, dhe përgjëgjësitë: kryerja dhe pranimi i telefonatave në numrat e kompanisë. të organizojë takimet me klientët gjatë orarit të punës. të bëjë telefonata të shitjes dhe të prezentojë programin e kompanisë (përmes telefonit) tek klientat e kom...

Asistente administrative - e re

N.P.P. BONUS sh.p.k.

-
Lipjan, Kosovë
Kompania n.p.p. “bonus” sh.p.k. me seli ne lipjan, eshte kompania e pare ne kosove pas lufte, e cila ka filluar me prodhimin e ujit natyral dhe gazuar – bonita , e me vone edhe me prodhimin e lengjeve – libella dhe magnum. tash e disa vite kompania jone ka filluar me prodhimin e paraformave. per momentin mbulojme pjeserishte tregun e koso...

Asistente administrative - e re

N.P.P. “BONUS” Sh.P.K.

-
Lipjan, Kosovë
Kompania n.p.p. “bonus” sh.p.k. me seli ne lipjan, eshte kompania e pare ne kosove pas lufte, e cila ka filluar me prodhimin e ujit natyral dhe gazuar – bonita , e me vone edhe me prodhimin e lengjeve – libella dhe magnum. tash e disa vite kompania jone ka filluar me prodhimin e paraformave. per momentin mbulojme pjeserishte tregun e koso...

Asistente administrative

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Punesim & rekrutim per nje klientin e saj kerkon te punesoje sekretare administrative me eksperience te meparshme pune. kerkohet: - njohuri shume te mira te gjuhes italiane - njohuri shume te mira te programeve baze te kompjuterit - aftesi te shkelqyera organizative ofrohet: - pagese shume e kenaqshme - kontrate e rregullt pune sipas legj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente

Vende te lira pune asistente dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane