Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Kosovë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

jurist - Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Jurist/e

“EMPORIUM”

-
Prishtinë, Kosovë
Kushtet themelore, të cilat duhet të plotësohen për vendin e punës janë: - kualifikim universitar profili: fakulteti juridik - së paku 2 vjet përvojë pune në fushë të ngjashme të punës; - njohja dhe aftësia për punë me kompjuter personal, windows, programet microsoft office dhe internet; - aftësi të forta ndërpersonale dhe aftësi për punë...

Procurement associate - e re

UNOPS

-
Prishtinë, Kosovë
Pristina unops has been active in kosovo (under unscr 1244/99) since 1999, helping partners achieve their goals in areas such as economic development, education, health, environment, justice, mine action and post-conflict rebuilding of infrastructure and livelihoods. the unops office in pristina provides services including project managem...

Procurement associate - e re

UNOPS

-
Prishtinë, Kosovë
Pristina unops has been active in kosovo (under unscr 1244/99) since 1999, helping partners achieve their goals in areas such as economic development, education, health, environment, justice, mine action and post-conflict rebuilding of infrastructure and livelihoods. the unops office in pristina provides services including project managem...

Aml / cft and compliance officer

Velanis Kosova SH.A

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli: aml/cft and compliance officer kompania: velanis kosova sh.a. orari: i plotë afati i aplikimit: deri më 20 prill 2021 velanis kosova është një kompani e fokusuar në industrinë e financave dhe teknologjisë e cila po funksionon dhe po i zhvillon veprimtaritë e saja në republikën e kosovës. velanis kosova sh.a. shpallë konkurs pune ...

Aml / cft and compliance officer

Velanis Kosova SH.A

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli: aml/cft and compliance officer kompania: velanis kosova sh.a. orari: i plotë afati i aplikimit: deri më 20 prill 2021 velanis kosova është një kompani e fokusuar në industrinë e financave dhe teknologjisë e cila po funksionon dhe po i zhvillon veprimtaritë e saja në republikën e kosovës. velanis kosova sh.a. shpallë konkurs pune ...

Research coordinator

INJECT

-
Prishtinë, Kosovë
Research coordinator initiative for justice and equality- inject is looking for a research coordinator in the scope of a regional research including the states of kosovo, serbia, north macedonia, albania and montenegro. the research coordinator will have the role of coordinator for the regional research project focused on legal protection...

Praktikante ligjor

Digilegals LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Digilegals eshte kompani ligjore e cila ofron sherbime inovative ligjore te shumellojshme me fokus te vecante ne te drejten digjitale dhe biznesore. ne jemi duke kerkuar nje praktikant/e ligjor per nje periudhe 3 mujore. detyrat dhe pergjegjesite: 1. te ndihmoje pesonelin ne pune te perditshme; 2. te ndihmoje ne realziimin e hulumtim; 3. ...

Legal consultant

Digilegals LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Digilegals is a consulting firm that provides innovative legal and business solutions to companies from all over the world. our aim is to help companies adapt to the new digital market and be able to grow. seeing all this technological development and a global shift towards a more digital and information based economy, we believe it is im...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune jurist kosove

Vende pune jurist kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane