Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Praktikë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

jurist - Praktikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Praktikante ligjor

Digilegals LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Digilegals eshte kompani ligjore e cila ofron sherbime inovative ligjore te shumellojshme me fokus te vecante ne te drejten digjitale dhe biznesore. ne jemi duke kerkuar nje praktikant/e ligjor per nje periudhe 3 mujore. detyrat dhe pergjegjesite: 1. te ndihmoje pesonelin ne pune te perditshme; 2. te ndihmoje ne realziimin e hulumtim; 3. ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune jurist praktike

Vende pune jurist praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane