Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e pjesshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

jurist - Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Juriste

Fedos-Uppsala shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania fedos uppsala shpk keshte e orientuar ne tregetimin e pajisjeve mjekesore dhe materialeve te konsumit me shitjen dhe sherbimin ne te gjithe territorin shqiptar. detyrat pergatitja e dokumentave dhe ndjekja e procedurave per aplikimet ne tenderat publike; evidentimi i ndryshimeve në ligjet e biznesit dhe informimi i dep...

Legal consultant

Digilegals LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Digilegals is a consulting firm that provides innovative legal and business solutions to companies from all over the world. our aim is to help companies adapt to the new digital market and be able to grow. seeing all this technological development and a global shift towards a more digital and information based economy, we believe it is im...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune jurist kohe e pjesshme

Vende pune jurist kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane