Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Internship (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
Lloji

jurist - Internship

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Internship ligjor

Shqipëri
Fare impresa studio ligjore dhe kontabel, eshte ne kerkim te vajzave, studente ose jo, qe duan te kryejne internship/praktike pune juridike. per me shume info na kontaktoni ne fareimpresa.al@gmail.com

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune jurist internship

Vende pune jurist internship dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane