Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Menaxhim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

jurist - Menaxhim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Drejtor të bordit të ndërmarrjes publike qendrore

Zyra e Kryeministrit

-
Prishtinë, Kosovë
Përshkrimi në mbështetje të nenit 15 paragrafit 6 të ligjit nr. 03/l-087 për ndërmarrjet publike i ndryshuar dhe plotësuar me ligjin nr. 04/l-111 dhe ligjin nr. 05/l-009 si dhe duke u bazuar në nenin 5 të rregullave mbi identifikimin e kandidatëve për drejtorë të bordeve të ndërmarrjeve publike dhe metodologjinë e vlerësimit, sekretari i ...

Drejtorë të bordit të ndërmarrjes publike qendrore

Zyra e Kryeministrit

-
Prishtinë, Kosovë
Përshkrimi në mbështetje të nenit 15 paragrafit 6 të ligjit nr. 03/l-087 për ndërmarrjet publike i ndryshuar dhe plotësuar me ligjin nr. 04/l-111 dhe ligjin nr. 05/l-009 si dhe duke u bazuar në nenin 5 të rregullave mbi identifikimin e kandidatëve për drejtorë të bordeve të ndërmarrjeve publike dhe metodologjinë e vlerësimit, sekretari i ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune jurist menaxhim

Vende pune jurist menaxhim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane