Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Agjent shitjesh (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

jurist - Agjent shitjesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune agjent shitje (credit rating)

Solvent Rating Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania solvent rating shpk vendi vakant agjent shitjesh (credit rating) job description kontaktimi i bizneseve ekselente dhe ofrimi i produktit sipas specifikave te kerkuara te kompanise. arsimi arsimi / diplome universitare, bachelor (preferohen me profil, shkenca sociale, jurist, marketing) te kete eksperience ne shitje jo me pak se 2...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune jurist agjent shitjesh

Vende pune jurist agjent shitjesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane