Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

jurist - Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Smart center në durrës kërkon të rekrutojë jurist/e

Durrës, Shqipëri
♻️smart center ne durres kerkon te rekrutoje : 🔷jurist/e ofrohen: ▶️page motivuese ▶️akomodim me kushte shume te mira pune. 🔹aplikantet me dhe pa eksperiene ne kete fushe. 🔹te kene njohuri shume te mira te gjuhes angleze. 🔸je ne kerkim te nje pune? 🔺je i lodhur duke bere pune jashte profesionit tend? 🔹keni mbaruar studimet dhe nuk d...

Durres, ofrohet vend pune juriste

PESPA ALBANIA

-
Durrës, Shqipëri
Durres, ofroj vend pune: juriste pespa alumin shpk, e cila ushtron aktivitetin e saj kryesisht ne fushen e prodhimit te profileve dhe aksesoreve te ndryshem prej alumini, me eksperience disa vjecare ne tregun shqiptar dhe ate te huaj,kerkon te punesoje individe ne pozicionin: jurist/e. kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet te kete pe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune jurist durres

Vende pune jurist durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane