Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:eAdviser (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

jurist - eAdviser

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune jurist

eAdviser

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune jurist krireteret: eksperience jo me pak se dy vjet. te jete me licence avokati të interesuarit të dërgojnë cv, listë notash, diplomë ne adresën info@adviser.al . jeni te lutur te shprehni pozicionin per te cilin aplikoni. do te kontaktohen vetem personat e perzgjedhur. + apliko

Tirane, ofroj vend praktike jurist - për studentë që vazhdojnë studimet master viti i fundit në drejtësi.

eAdviser

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet internship për studentë që vazhdojnë studimet master viti i fundit në drejtësi. të interesuarit të dërgojnë cv, listë notash, diplomë ne adresën info@adviser.al . jeni te lutur te shprehni pozicionin per te cilin aplikoni. do të kontaktohen kandidatët e përzgjedhur për të vijuar me procesin e rekrutimit. + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist eadviser

Jurist eadviser dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane