Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:avdulishpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

jurist - avdulishpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune jurist/e -specialist/e prokurimesh

avdulishpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkesat për pozicionin e jurist/e - specialistit/es të prokurimeve: · përvojë te mëparshme si specialist ne fushën e prokurimeve mbi 5 vite · arsimi i lartë dega juridik · eksperiencë te mëparshme pune në kompani ndërtimi apo prodhimi · njohje të mirë të kompanive në treg · aftësi të shkëlqyera organizative dhe drejtuese · aftësi të shkë...

Tirane, ofroj vend pune jurist/e (specialist/e prokurimesh)

avdulishpk

-
Tiranë, Shqipëri
Jurist/e - specialist/e prokurimesh kërkesat për pozicionin e jurist/e - specialistit/es të prokurimeve: · përvojë te mëparshme si specialist ne fushën e prokurimeve · arsimi i lartë dega juridik · eksperiencë te mëparshme pune në kompani ndërtimi apo prodhimi · njohje të mirë të kompanive në treg · aftësi të shkëlqyera organizative dhe d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist avdulishpk

Jurist avdulishpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane