Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Weweb (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
  • Pa përcaktuar(4)
Rajonet
  • Pa përcaktuar(4)
Kompanitë
Kategoritë

jurist - Weweb

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet juriste

Weweb kerkon te punesoje juriste. kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet: – te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze. – perben avantazh te zoteroje edhe nje nga gjuhet frengjisht ose gjermanisht. – te kete disponibilitet per te punuar me kohe te plote *eksperiencat te meparshme ne kete pozicion perbejne avantazh. ofrojme ambien...

Kerkohet juriste

Weweb kerkon te punesoje juriste. kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet: – te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze. – perben avantazh te zoteroje edhe nje nga gjuhet frengjisht ose gjermanisht. – te kete disponibilitet per te punuar me kohe te plote *eksperiencat te meparshme ne kete pozicion perbejne avantazh. ofrojme ambien...

Kerkohet juriste

Weweb kerkon te punesoje juriste. kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet: – te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze. – perben avantazh te zoteroje edhe nje nga gjuhet frengjisht ose gjermanisht. – te kete disponibilitet per te punuar me kohe te plote *eksperiencat te meparshme ne kete pozicion perbejne avantazh. ofrojme ambien...

Kerkohet juriste

Weweb kerkon te punesoje juriste. kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet: – te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze. – perben avantazh te zoteroje edhe nje nga gjuhet frengjisht ose gjermanisht. – te kete disponibilitet per te punuar me kohe te plote *eksperiencat te meparshme ne kete pozicion perbejne avantazh. ofrojme ambien...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist weweb

Jurist weweb dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane