Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:VISION CONSULTING LAW&TAX FIRM (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

jurist - VISION CONSULTING LAW&TAX FIRM

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend praktike internship/jurist

VISION CONSULTING LAW&TAX FIRM

-
Tiranë, Shqipëri
Zyra ligjore "vision consulting albania" e cila ka ne fokus te saj sherbimet ligjore ne ceshtjet civile, me nje portofol klientesh kryesisht nderkombetar, e profilizuar ndaj asistences se biznesit ofron pozicion internship full-time per individe te interesuar. pozicioni do te angazhoje kandidatin ne pune te mirefillte ligjore duke i dhene...

Tirane, ofrohet vend pune jurist/avokat

VISION CONSULTING LAW&TAX FIRM

-
Tiranë, Shqipëri
Zyra ligjore "vision consulting" e cila ka ne fokus te saj sherbimet ligjore ceshtje civile, me nje portofol klientesh kryesisht nderkombetar, e profilizuar ndaj asistences se biznesit ofron pozicion pune full-time per individe te interesuar. pozicioni do te angazhoje kandidatin ne pune te mirefillte ligjore duke i dhene mundesine te prek...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist vision consulting law tax firm

Jurist vision consulting law tax firm dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane