Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:VIBTIS (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

jurist - VIBTIS

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Jurist

VIBTIS

-
Tiranë, Shqipëri
Vibtis shpk kerkon jurist kerkesa te kete mbaruar studimet ne fakultetin e drejtesise te kete experience pune ne menaxhimin e shpk-ve dhe kontratat, menaxhimin e mardhenieve me institucionet te kete njohje te plote te perditesuar te te gjithe ndryshimeve te ligjeve per kompanite te kete eksperience ne pregatitjen e dokumentacionit te tend...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist vibtis

Jurist vibtis dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane