Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Polaris (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

jurist - Polaris

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Jurist/e

Polaris

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria polaris shpk eshte nje shoqeri qe operon ne fushen e ndertimit, tregtimit dhe design-it. ne kuader te zgjerimit kerkojme te punesojme nje jurist/e. kandidatet duhet te : detyrat dhe pergjegjesite: perfaqeson shoqerine prane institucioneve administrative , ndjek te gjithe proceset e e shoqerise si : pajisjen me leje ndertimi, leje...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist polaris

Jurist polaris dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane