Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Oracle Solicitors (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

jurist - Oracle Solicitors

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune jurist

Oracle Solicitors

-
Tiranë, Shqipëri
Job description reviewing and advising the head of compliance on materials for all areas of the business conduct monitoring reviews as assigned to the individual and providing detailed reports in a timely manner ability to use good judgment and logic with diligence and organization skills perform administrative functions for assigned comp...

Oracle solicitors jurist - italian speaking

Oracle Solicitors

-
Tiranë, Shqipëri
Job description reviewing and advising the head of compliance on materials for all areas of the business conduct monitoring reviews as assigned to the individual and providing detailed reports in a timely manner ability to use good judgment and logic with diligence and organization skills perform administrative functions for assigned comp...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist oracle solicitors

Jurist oracle solicitors dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane