Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:MCR - Micro Credit Risk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

jurist - MCR - Micro Credit Risk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune sanitare

MCR - Micro Credit Risk

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet urgjent sanitare !!!! kompania mcr kerkon te punesoje sanitare me kohe te plote. kushte shume te mira pune dhe korrektese besian janina burimet njerezore/ jurist m: +355695764316 | t: 08006080 e: info@angeluslex.com sibeside @gmail.com rruga sami frasheri, godina 30, h. 7, ap. 9, njesia bashkiake nr .5, tiranë + apliko

Tirane, ofroj vend pune oficier rekuperimi kredie

MCR - Micro Credit Risk

-
Tiranë, Shqipëri
Oficer rekuperimi kredie përshkrimi kerkohen kandidate qe te kene eksperience ne fushen bankare, si dhe me debitoret e bankave. detyrat oficeri i rekuperimit te kredive raporton tek drejtori i degës dhe kryen detyrat e mëposhtëme: të ndjeke të gjitha proçedurat dhe politikat sipas udhëzimeve dhe rregulloreve të institucionit; të qëndroje ...

Tirane, ofroj vend pune operatore rekuperimi kredie

MCR - Micro Credit Risk

-
Tiranë, Shqipëri
Operatore rekuperimi kredie përshkrimi aktualisht po kerkojme 2 operatore telefonike me ose pa eksperience per tu integruar ne grupin tone. personat qe kerkojme per t’u bere pjese e stafit tone duhet te permbushin keto kerkesa: 1- eksperience te meparshme ne call center inbound/ outbound eshte nje plus por jo kusht i domosdoshem 2- dispon...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist mcr micro credit risk

Jurist mcr micro credit risk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane