Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:KEDS Energy Sh.A. (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

jurist - KEDS Energy Sh.A.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar/e ligjor/e

KEDS Energy Sh.A.

-
Gjakovë, Kosovë
Në bazë të skemës organizative në fuqi dhe nevojës për plotësimin e vendeve të lira të punës në zyrën ligjore, keds sh.a. më datë 31.10.2022 shpall vend të lirë pune: pozicioni i punës: zyrtar/e ligjor/e (1) lokacioni: gjakovë përgjegjësitë kryesore: • ofron këshilla ligjore për të gjitha çështjet e kërkuara brenda departamentit duke përf...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist keds energy sh a

Jurist keds energy sh a dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane