Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:International Monitoring Operation (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

jurist - International Monitoring Operation

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

International monitoring operation local legal officer

Description of the assignment under the supervision of the chief legal officer, the national legal officer assists the international observers in preparation of background information and undertakes legal research on a diverse range of procedural and substantive legal issues relating to the project scope of work. expected duration: until ...

International monitoring operation local researcher

Collects, from all possible sources, information regarding the subject to be examined; assesses the probative value of the information and the documents collected; writes a complete and concise report of the investigation performed, describing the evidence collected, their evidential value and the facts that the evidences had proven; read...

International monitoring operation local legal officer

Supports the international observers in the re-evaluation process; supports and assists the chief legal officer and international observers in meetings with the independent qualification commission, the public commissioners and the appeal chamber as well as with other albanian, foreign or international institutions; supports and assists t...

International monitoring operation international researcher

Collects, from all possible sources, information regarding the subject to be examined; assesses the probative value of the information and the documents collected; writes a complete and concise report of the investigation performed, describing the evidence collected, their evidential value and the facts that the evidences had proven; read...

International monitoring operation international legal officer

Supports the international observers in the re-evaluation process; supports and assists the chief legal officer and international observers in meetings with the independent qualification commission, the public commissioners and the appeal chamber as well as with other albanian, foreign or international institutions; supports and assists t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist international monitoring operation

Jurist international monitoring operation dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane